| 123456789_9071 a întrebat:

Sunt cam noua pe ai. ce rol are funda primita pentru un raspuns? este punctata?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da...funda =raspuns castigator =100 de puncte!

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Raspunsul care a primit funda este considerat Raspuns Castigator. (adica raspunsul care a fost cel mai util pentru cel care a pus intrebarea)

| clauss a răspuns:

Funda=100 de puncte

| aventador a răspuns:

Fundele le primesti de la cel care a pus intrebarea,o primesti doar daca raspunsul tau este castigator si corect,doar un raspuns poate castiga funda la o intrebare,fundele arata cat de multe persoane ai ajutat,dar poate sa fie si o intrecere distractiva pentru cel care are cele mai multe funde, sper ca ai inteles, bafta