| anonim_4396 a întrebat:

Sunt coduri speciale pentru a face 50 flow pe ourworld?
Daca da care sunt

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mariaaa a răspuns:

Am doar pentru 10 flow... dar poti sa il bagi doar 1 data pe zi! http://lastcookie.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu o persoana care le are da nu vrea sa mi le dea numai daca ii dau doua cadouri de 30 de gems sad daca te intereseaza aryana55 ii pe ow

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati ma pe site asta marcuszilla.wordpress.com sau pe lastcookie.wordpress.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie test-mode 42 si dupa aia cryptobiologist o sa primesti de la 10-100 primesti in fiecare zi cu 3 flow mai mult merge numa 1 data pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cod dea numai pentru 10 flow scrii la bara acolo test-mode 42 dupa aia scrii cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Test-mode 42 scrii dai enter apoi cryptobiologist si depinde de lvl de acum da 70 flow X _X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...scrie acolo titopra-cer-misa 55 dai enter si apoi scrii crybilolologest

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga si tu la vrajeala de exemplu.: h51-g520-gf6-h150-5h

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai

scrii acolo unde vorbesti test-mode 42 dai enter si apoi scrii cryptobiologist

la prima folosire primesti 9 flowri. dar daca il bagi in fiecare zii o sa ajungi pana la 70 succeswinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Test-mode 42

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da test-mode 42 cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai azi am facut rost d 79 flow si sper sa dau de flow pentru gems big grin

| Yssa996 a răspuns:

Nu este pentru 50 flow. dar este unul care iti da prima data vreo 5 flow si apoi tot mai mult. daca il bagi in fiecare zi. dar daca il bagi de ex azi.maine nu il bagi si poimanie il bagi iti da doar 1 flow. sau putin. codul este: test-mode 42 si cryptobiologist. le bagi in bara unde vb cu altii.
sper ca te-am ajutattongue Bye