| cris4ever a întrebat:

Sunt distrusa toti ma urasc. oare cu ce am gresit? sau ma simt eu asa?

Răspuns Câştigător
| Mixed a răspuns:

Dc spui ca toti te urasc? Nu cred ...sunt sigura ca nu e asa...
Asta e in imaginatia ta! ...si eu mai am perioade din astea... dar trec ...stai linistita...nu te uraste nimeni...

8 răspunsuri:
| DeeaPustoaica a răspuns:

Probabil ca ai gresit. Gandeste`te. Sau ai putea sa te schimbi putin. Dar de ce te simti asa?

| yoannah a răspuns:

Probabil ai gresit tu putin undeva si nu-ti dai seama...
daca vrei sa fi fericita lasa mandria la o parte si cere-ti scuze... chiar daca nu ai gresit cu nimicwinking
nu de alta... dar e pacat sa stai si sa te gandesti ca te uraste lumea in loc sa te bucuri de fiecare minut din viatawinking
ByyE!:*

| florin_7547 a răspuns:

Eu nu te urasc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dar ce s-a întâmplat de ai acest sentiment?
Cine te place, te place așa cum ești. Nu ai de să te autodistrugi.
Viața trebuie trăită, cu bune și cu rele.
Fruntea sus și niciodată nu privi înapoi, doare foarte tare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma urasc toti. De ce oareeee? Nu fii trista, nu esti singura, esti sora mea de suferinta. Ne uraste lumeeeaaaa pe amindoi sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, vorbesti prostii, eu nu te urasc, nu mai fi supi, ok? sa urmaresti intrebarea asta si ai sa vezi cate fete iti vor spune acelasi lucru happy
@cris4ever, nu mai gandi negativ, cu totii avem zile bune si zile rele. O sa treaca si starea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nekane, da, da, asa e. Am citiva prieteni, cu exceptia lor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o impresie. Crede-ma! Cineva te iubeste foarte clar. Si nu ma refer la parinti, care te iubesc indiscutabil.
Nekane, nu-mi place sa fiu previzibila. Asa ca, de data asta nu spun nimic despre Bro. Oricum vorbesc cam mult despre el!?