| chiftelutacrocanta a întrebat:

Sunt facut pe lume ca sa sufar si mereu sa nu am noroc la nimic, asta cred eu, credeti ca exista astfel de nenorocire in viata?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

NU, cred ca ai o gandire negativa,compulsiva dependenta de negativitate, si isi imaginezi tot felul de scenari imaginare, gen merg pe strada toata lumea se uita urat la mine, am uitat termenul medical, gandeste rational, fi mai hotarat, eu nu te critic nu sunt dumnezeu dar esti beta momentan sincer

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Raul til atragi tu, invata din legea atractiei

| T0T a răspuns:

Se poate, dar nu ai de unde să știi ce va fi.

| Dariusuu a răspuns:

Norocul ţi-l faci singur!

Hai să devenim puţini mai raţionali, totul în viaţă e o alegere.
Viaţa e o sumă de alegeri. Nu există noroc în dragoste, există doar proşti în dragoste.

Hai gata cu atâta negativism în tine, acum hai, fă un duş rece şi gândeşte pozitiv.

| Anonimuserr a răspuns:

Ce legătură are ast? Fiecare ne ducem crucea în spate toată viața.

| Ragnarøk a răspuns:

Singurul destin existent este cel creat de om, nu mai aberati. Nu exista basme himerice precum sensul vietii, soarta si altele. Daca ai impresia ca suferi este doar consecinta faptelor tale si vor fi eliminate DOAR prin intermediul actiunilor TALE. Retine asta, nicio divinitate atotputernica nu-ti va influenta reala soarta.