| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fara inspiratie in seara asta si nu pot sa gasesc o intrebare.Cine ma imprumuta cu o intrebare?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

De ex : E chiar atat de greu sa taci cand nu ai nimic de zis?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vrei sa intrebi tu ceea ce intereseaza pe altul?
De ce? Daca nu ai intrebari, da raspunsuri.

| Vizitiul a răspuns:

Nu te pot imprumuta, sunt dator in alta parte.

| Hombre a răspuns:

Georgica eu am pierdut doua iubiri si a durut al dracului. Dupa 12 ani zici? Poate rutina cine mai stie (grea intrebare) uneori avem sentimentul ca nu ne cunoastem nici pe noi daramite pe celalalt.Brrrr mai bagat in amintirile triste.

| Hombre a răspuns:

Super raspunsul lui "nony''

| micurutza2005 a răspuns:

De ex. e neaparat nevoie sa intreb ceva? mai ales stupid?laughing

| micurutza2005 a răspuns:

Tot eu sunt ...sau de ce pun eu intrebari intrebatoare?laughing

| georgica29 a răspuns:

De ce oare o iubire se stinge odata cu trecerea anilor si realizezi ca chiar daca stai si 12 ani cu o persoana nu o cunosti cu adevarat, doare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@hombre: Daaaaaaaa?hee hee