| NFS004 a întrebat:

Sunt foarte incet din fire, chiar si gandirea mea e foarte lenta. Trec 5 minute ca si cand ar trece 20 de secunde. As vrea sa stiu cum as putea sa ma misc mai repede, sa fac orice lucru in timp record. De exemplu, in filme, personajele in 60 de secunde reusesc sa faca multe lucruri, chiar si in realitate se pot face multe in cateva secunde. As vrea sa fiu mult mai rapid, nu imi place sa pierd zile si ore intregi aiurea sad

Răspuns Câştigător
| Nutzu91 a răspuns:

Simplu, dezlipeste-te de calculator, fi mai activ ca de exemplu incepe sa joci fotball cu prieteniibatting eyelashes, incearca sa faci orice activitate care sa te solicite (daca stai la tara creapa lemne, fa si tu ceva acolo sa fi mai harnic), iar pentru minte, apuca-te de citit lasa metin2 sau counter-strike-ul deoparte, citeste carti nu sta pe facebook ca sa te cultivi nu sa ramai monoton. O sa dea rezultate iti garantez. Mult Succes big grin