| ionutz_3878 a întrebat:

Sunt foarte plictisit,dati-mi si mie niste sfaturi pentru alungarea plictiselii,sper sa fie niste sfaturi placute, va multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta muzica, uita-te la un film, citeste ceva sau joaca-te la PC.

| emag a răspuns:

Filme, vorbeste la telefon, iesi cu prietenii, joaca jocuri pe pc, citeste o carte

| Krueger a răspuns:

Uita-te la un film bun, iesi cu prietenii, mergi la sala, fa sport...ia-ti un play station si niste jocuri bune...

| justU a răspuns:

Iesi din casa!

| Lauratudor2323 a răspuns:

Incearca sa faci ceva, orice ar fi...Primul pas e sa faci, fara sa stai prea mult pe ganduri