| SacuiuRobert926 a întrebat:

Sunt fosti studenti care nu se pot angaja la anumite locuri de munca doar pentru ca au fost studenti in perioada pandemiei?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemenea criterii de respingere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce legătură ar avea

| dullcat a răspuns:

Asta suna ca un criteriu penibil stabilit de angajatorii care nu stiu ce mai spuna, pe langa lipsa de experienta. laughing De ce ai vrea sa te angajezi la un astfel de loc? Good riddance.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai nu prea are relevanță acest aspect, că ai terminat sau nu în pandemie, atât timp cât ai diploma de licență, nu vad unde e problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Poți sa lucrezi. Mai ales dacă ai terminat facultatea!