| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in casa ma plictisesc... n-am ce sa fac. INAFARA SA stau pe PC

3 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Sall! Poti citi pe net si poti alfa multe informatii din ghidurile si tutorialele scrise de specialistii care recomanda urmatoarele lucruri:
-citeste o carte, o poveste de groaza
-iesi afara cu prietenii
-du-te la zoo/cinema/teatru/circ/film
-inscriete la un sport
-inscriete la un diferit curs de limbi straine sau ce vrei tu
-cheama la tine prietenii
-spune farse cu prietenii
-te poti uita si la calculator putin si recomand sa te uiti la filmulete haioase pe youtube laughing orice vrei tu
-plimbate afara cu skatebardul, bicla ce vrei tu(recomand skateboard) trotineta laughing)
-ciupestete laughing (timp de amuzament 2:30-5:00 min)
-culcate
-daca ai animal(papagal, peste, caine, pisica)uite ce poti face:cu papagalul vorbeste joacate, cu pestele...pai hranestel uitate la el..., cu cainele iesi la plimbare si joacate si asa procedeaza si cu pisica!
Cam asta sugereaza multe ghiduri de pe calculator chiar si de prin carti!
Sa stii ca multi dintre noi au avut si inca mai au aceasta porblema si pot scapa usor de acest "obstacol" din viata folosind variantele scrise de mine si de ceilalti membrii TPU mai sus.Am uitat sa mai iti zic pe net mai scrie si sa te scarpini cat vrei tu laughing mi se pare ceva prostesc dar oate la altii le place poate chiar si tie!
Funda?

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai cu*vo du-te si lingete la p***da sau hai la mine sa iti dau m**e

Răspuns utilizator avertizat