| Narnia a întrebat:

Sunt in pana de ideei... Diriginta clesei mele pleca anul acesta (se muta la alta scoala) si in fiecare zi ii dam cate un buchet de flori alaturi de un un gand(mesaj)... Ma puteti ajuta cu ce sa scriu? Va rog frumosbig grin
PS: Daca vreti sa stiti de ce facem asta e pentru ca o iubim mult pe diriginta si nu am vreau sa plece sad

Răspuns Câştigător
| maria_1112 a răspuns:

Draga diriginta, te iubim mult asa ca te rog nu pleca ne e foarte dor de dvs sa aveti sanatate si sa va distrati cu drag clasa...