| margaritar a întrebat:

Sunt momente in care va simtiti singuri? chiar daca familia e alaturi de voi...straight face... daca da... dc?

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Blu3ey3s...am un citat de-a lui Paler in care ma regasesc total :
''Rămas singur, doream să fiu cu alţii. Fiind cu alţii şi nereuşind să mă integrez în atmosferă, preferam să rămân singur.''
Nu exista om care nu s-a simtit in viata lui singur. Si daca exista, tind sa cred ca acel om n-are inima.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.sad
Sincer nu stiu dc patesc asta straight faceAm prietenii aproape dar cateodata...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu pot spune niciodata ca ma simt singura atata timp cat am familia alaturi.

| SweetCandy a răspuns:

Da sunt...cred ca toti avem astfel de momente, cand simtim ca nu avem nimic pe lumea asta... dar sunt stari trecatoare...happy

| Dan a răspuns:

Nu ma simt singur sunt bucuros sa am prieteni in jurul meu.

| EUSIATIT a răspuns:

Da atunci cind iubesti cu adevarat iti faci planuri si...esti parasit fara motiv intemeiat atunci te simti tradat si nu stii incotr o sa te indrapti desi multi te sustin refuzi orice ajutor .si suferi tu dar si cei de linga tine care incearca sa te ajute. cei de facut?

| Casiana a răspuns:

Ai dreptate... M-am gandit si eu uneori la asta...Stii cred ca intre noi si parinti mereu va exista o bariera care ne impiedica sa le zicem tot ceea ce avem pe suflet...Foarte rar gasesti copii s ale povesteasca totul parintilor... Iar atunci cand ne simtim singuri, cred ca este pentru ca aveam ceva ce tinem in noi, ceva ce simtim nevoia sa povestim, si nu avem cui... Daca te mai simti singura, fa-ti o/un prieten careia/caruia sa ii povestesti totul, absolut totul...Atunci cand vei avea cu cine sa iti impartasesti toate dezamagirile si supararile, nu o sa te mai simti singura...

| marry a răspuns:

Da am momente de astea dar trec repede...

| Delisha a răspuns:

Da...pentru ca familia sau amicii nu pot tine locul persoanei langa care candva aveam totul...straight face

| margaritar explică:

Flav....super citatu love struck

| meyryi a răspuns:

Da.sunt acele momente in care mai trebuie sa fii singur si sa nu mai stii de nimeni.de ce? nu stiu probabil lipsa de comunicare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.chiar cand sunt numai eu cu mine, tot mai cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt momente in care ma simt singura, chiar daca am oameni apropiati langa mine, oameni care ma iubesc. Sunt perioade prin care toti trecem, cred. Daca sunt dezamagita de ceva, sau pur si simplu trista, ma simt singura.
Daca esti langa oameni dragi, dar ei nu te inteleg, te simti tot singura.

| curcubeu a răspuns:

Eu sunt doar cand nu e viata mea langa mine.

| sdjofwemofmoremgioihg a răspuns:

Pt ca nu te-am cunoscut ...inca