| anonim_4396 a întrebat:

aveti momente cand va simtiti singuri? ce faceti sa scapati de starea asta sad?
scuze de categorie happy!

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Da,am n momente in care ma simt asa,iar acum, cum ma confrunt cu proaspata despartire, momentele sunt si mai dese.
Incerc sa fiu rationala-nu sunt singura.Sunt oameni care tin la mine,care ma asculta, care ma ajuta si pe care ii pot ajuta, iar sentimentul de singuratate e unul fals. Daca am pe cine suna pe 2 noaptea sa-i spun ca nu mi-e bine si ca vreau sa vorbesc putin cu respectivul, iar el/ea ma ajuta cu asta, nu am de ce sa ma simt singura.In plus,ma am pe mine insami, iar eu imi pot fi cel mai bun prieten, dar si cel mai mare dusman.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am multe momente in care ma simt singur cand ai mei sunt la munca dar stiu ca mai tarziu totul va fi bine.

| NickiMinaj a răspuns:

Da,toata lumea de fapt e singura. trebuie sa fii naiv sa crezi altfel.
singura persoana pe care te poti baza oricand esti tu. e o greseala sa-ti pui grijile pe umerii altcuiva si iti garantez ca se va intoarce impotriva ta. la o caterinca oricine se baga, dar la treburi serioase nimeni nu rezista pana la final.

| AndaWest a răspuns:

Da,de mai multe ori.dar ma pun in pat,imi pun muzica preferata(vesela, ca daca asculti muzica trista mai rau faci)si ma uit pe vreo revista, sau daca nu ma uit la un film comic

| ellalove a răspuns:

Ascult muzica tristasad

| Tiby007 a răspuns:

Sal, eu cand ma simt singur ies afara...prin parca, cu bicicleta sau pe jos si ma bag in seama cu lumeahee hee crede-ma ca iti trece de singuratate, sau macar gasesti pe cineva care sa te mascareasca bine si iti strica ziua de tot laughing