| anonim_4396 a întrebat:

Sunt mutat intr-un oras nou.Tot ce fac este sa ma duc la scoala si la sport.Cum as putea sa imi fac prieteni? Nu imi spuneti sa imi caut prieteni in cartier.Am cautat, acolo sunt doar drogati.

1 răspuns:
| yonel_9831 a răspuns:

Bun venit la viata de zi cu zi boss, asa este prin orase mai mari cu prieteni este greu sa-i alegi dar daca ati place de o fata din scoala date la ea chiar daca te refuza o sa atragi atentia celorlalti baieti