| Sunshinegirl_5179 a întrebat:

Sunt noua pe aici si nu inteleg un lucru.Care-i treaba cu fundita, vad ca mai toata lumea se da de ceasul mortii sa primeasca de la altii si vreau si eu sa inteleg care-i rostul ei...

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Fundiţă se dă utilizatorului care a răspuns cel mai bine la întrebarea pusă de tine . Dacă răspunsul te mulţumeşte îi dai fundiţă în semn de apreciere . Ea valorează 100 de puncte ,deci pe lângă cele 50 de puncte pe care la primeşti pentru că ai răspuns , mai primeşti 100 , în total 150. Din păcate anumiţi oameni au făcut o obsesie cu chestia asta şi de aia găseşti mesaje cu „dau fundiţă, dă-mi fundiţă."Pentru a da o fundiţă procedezi aşa : În josul fiecărui răspuns pe care l-ai primit este o fundă gri , dacă dai click pe ea , ea se face portocalie.Baftă!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fundita este un fel de bomboana pe care o primeste de la denist dupa ce iti anesteziaza toata gura? De ce primesti bomboana? Ca sa te uiti ca fraierul la ea ca oricum nu o poti manca? Asa e si cu fundita.Iei 100 de puncte si o funda rosie care serveste la nimicul universalwinking

| TeoPT a răspuns:

Fratilor, cine v-a mintit ca deveniti experti prin fundite?straight face

Administratorul site-ului se uita la raspunsurile care le-ati dat, daca sunt intr-adevar folositoare, si trebuie sa aveti 500 de voturi folositor minim. happy Si funditele conteaza, dar daca sunt primite la raspunsuri prostesti sau la intrebari de gen "Cine e aceeasi zodie cu mine primeste funda", e in zadar. happy Nu toti devin experti TPU automat chiar daca au atins anumite criterii. Administratorul site-ului decide cand sa numeasca pe cineva expert si cand nu

Acum raspunsul la intrebarea ta, multi isi inchipuie ca ii ajuta sa devina experti, asa cum am spus mai sus. Ei considera ca vor fi mai respectati, mai bine vazuti in ochii altora daca devin experti.

7h30

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Numai pustimea se omoara dupa ele si le mai si cere, cei maturi si constienti de adevarata valoare umana nu fac, si nici nu au nevoie de asa ceva! - e doar pura bucurie de a putea fi de folos celorlalti!

| Adina a răspuns:

In primul rand iti urez Bun venit!big grin
Cu multe fundite poti ajunge experttongue
Doar ca` multi le cer asa aiureahee hee si nici nu le meritahee hee
Sau altii merita si nu primesc cu scuze gen. a alunecat mouse`uloh go on

| onlymeme a răspuns:

Deci daca cineva iti da fundita inseamna raspunsul tau care i l-ai dat este cel mai folositor, si este rasp castigator dintre toatehappy
si daca primesti multe funde de la diff pers. devii expert TPU:?)?
de asta cam toata lumea vaneaza fundelaughing
cam asta estehappy
funda? glumeamlaughing
papa

| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pai, daca strangi cat mai multe fundite(foaaarte multe fundite-pe care le capeti daca ai cel mai satisfacator raspuns la o intrebare postata pe TPU- devii expert TPU. cam asta, pupici