| Broadband a întrebat:

Sunt prea sensibil, plang aproape din orice, ma emotionez repede, am ganduri, amintiri, sunt prea bun cu lumea sad nu stiu ce se intampla cu mine, nu stiu daca am vreo boala sau ceva, cert e ca daca sunt singur in camera si ascult vreo melodie mai lenta trista etc ma pornesc lacrimile, simt regrete din trecut, adevarul e ca am ranit cam mult o fata prin gelozia mea, momente urate, vorbe grele, cuvinte care dor si ma simt vinovat, nu stiu dar nu eram asa ...am 22 de ani sunt prea sensibil totusi, multi mi-au spus ca sunt o mamaliga nu-i condamn dar nu am ce sa fac, nu pot fi altfel sad un sfat ceva!

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Idem.

Dar fii tu insuti.Ce conteaza ca esti sensibil si eu sunt dar daca asa e temperamentul tau..nu ai ce face..Asta cu plansul la melodii stiu cum ehappy Si eu fac la fel.
Sfatul meu e sa mergi inainte si sa fii tu insuti, nu are rost sa te schimbi, crezi ca e mai bine sa fii dur si rece decat sensibil si bun?

happy

Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

așa e felul tău. nu înțeleg de ce ceilalți te jignesc, de parcă comportamentul tău i-ar afecta în vreun fel. poate ar trebui să vorbești cu un psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ca sa te simti mai bine, ai putea sa iei legatura cu acea fata si sa ii spui ca iti pare rau, sa iti ceri scuze pentru comportamentul tau. Nu ai posibilitatea sa vorbesti cu ea?

| Anonima00000000 a răspuns:

Te inteleg perfect! sad