| Robert03122002 a întrebat:

Sunt români în SUA care au business uri și angajează români de acasă?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt nu doar in SUA ci peste tot in lume. Eu sunt in Australia si de ani buni am "angajat" romani ca freelanceri, cu care lucrez online, pentru proiectele clientlor din starinatate.

| oglindasultanului a răspuns:

Romanii nu se ocupa cu asa ceva, lor le place rolu opus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. De ce ar angaja romani in mod speciali? Ei sunt businessman, nu "businessman români", in afaceri nu e loc de patriotism. Angajeaza pe cine face treaba, nu pe cine e frate de sange.