| MaryMaria333 a întrebat:

Sunt unii papuci facuti cu calcaiul atat de mare si ciudat, partea din spate ii intinsa ca la scafandri... mai ales la aia de firma. Uitati aicea un exemplu https://images.app.goo.gl/wdms4v1sYGompdKU8
Forma aia foloseste la ceva sau asa e modelul?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si saracul calciu? am avut si eu ma omora de durere calcaiul, stiu ca am cumparat de la adidas ce dureri am tras, nu recomand adidas is de rahat s-a desprins pana a doua zi vs nike 4 ani, acum vezi de niste bocanci, vezi la primvara de adidasi

| sierra1 a răspuns:

Deh, te pui cu moda?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La ce sa foloseasca? Tendintele in moda cica. Sau alte aiureli.

| Sofer a răspuns:

E la moda. Vad tot mai mulți cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocalarisme, moda, spiritul turmelor ..eu nu as putea sa incalt așa ceva și nu că nu mi as permite ci că sunt oribili. degeaba ești îmbrăcat cu haine scumpe daca caracterul e jegos.