| Bunget_Marian_1999 a întrebat:

Suntem singuri in univers ( ma refer la extraterestri, OZN, etc)?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La cat de mare e universul asta ar fi culmea sa fim singuri

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nici vorba.

| Musique a răspuns:

Dacă spun "da" te face să te simți special?

| AirănMeidăn a răspuns:

Imi place sa cred ca nu

| Zenicide a răspuns:

Extraterestri si OZN sunt doua lucuri diferite. Nu poti sa zici OZN si sa te gandesti sau sa faci referirie la extraterestri doarece OZN inseamna obiect zburator neidentificat, iar daca zici sau dai de inteles ca sunt extraterestri i-ai identificat deja.

| neca a răspuns:

Cu siguranta nu suntem dar ma indoiesc ca vom intalni vreaodata extraterestrii la fel de inteligenti ca oamenii

| LiviuBz93 a răspuns:

Suntem singuri!