| foxi a întrebat:

Sunteti de acord sa ridicularizam intrebarile stupide si scrise analfabetic?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

In principu da! Dar o sa vezi ce riposta o sa ai de la un agramat pe care il corectezi, si in ajutorul caruia mai sar alti 10 agramati, care se simt si ei calcati pe coada in nestiinta lor! Eu m-am dat batuta! Este o lupta cu morile de vant! Corectezi pe unul si apar altii 10 dupa el! Ti-se face lehamite! Insa pentru intrebarile stupide se poate vota adecvat!

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Daaaaaaaaa.mai intrebi?laughing

| Nicoleta a răspuns:

Da.Am intalnit intrebari pe care cu greu le-am desifrat.

| Contrast a răspuns:

Spune Biblia in Proverbe ceva tare interesant:
"Nu-i raspunde nebunului dupa nebunia lui, ca sa nu te faci partas nebuniei lui..., dar totusi raspunde-i ca sa nu se creada intelept!"
Acu' de-aci ia ce crezi tu de bun, si pe mai departe fa ce crezi tu de cuviinta.

| Helvete a răspuns:

Da. Merita!

| foxi explică:

Aceasta atitudine am solicitat-o in scop educativ, de ajutor! Nu ajuti pe cineva daca nu cauti sa-l indrepti! ioana@, Andrea Aăâ @, asta era scopul!

| Ioana2518 a răspuns:

Eu una nu as fii de acord! De ce? Pentru ca sunt persoane care nu au pe nimeni ca sursa de informare. In plus, unii dintre noii suntem aici sa ajutam oamenii. Nu sa-i criticamhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Andrea28 a răspuns:

Nu! Pentru ca unii dintre noi chiar nu stim scrie corect laughing
Am probleme cu limba romana, mi se pare foarte grea! Atatea forme de plural oh go on nici nu mai stii care e corect.(vise, visuri si altele)
Aici ar trebui sa ne ajutam, nu sa ne criticam!

| Sua a răspuns:

Sigur ca dawinking

| ingerashmyk a răspuns:

Sigura ca da

| ingerashmyk a răspuns:

Da sunt de acord