| Chriss23 a întrebat:

Heii big grin
Vreau si eu niste statusuri de genul "Cine te iubeste îţi ia apărarea chiar dacă ştie că eşti vinovată! " nu toate prostiile scrise analfabetic happy.

Fundaa. happy

Răspuns Câştigător
| only2k a răspuns:

Cine te iubeşte te caută!
Uneori când iubeşti. eşti luat de prost!sad
Dacă o iubeşti, asigură-te că îi demonstrezi asta în fiecare zi.
Sunt rău.Sunt bun.Sunt nemilos.Sunt blând.Da, tu, iubeşte-mă aşa cum sunt!
Unde există dragoste, există şi viaţă!
Dragostea este efortul pe care îl face un bărbat pentru a mulţumii o singură femeie!
Spercă ţi-am fost de folos puppy dog eyes nu mi-au venit prea multe în cap.

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Omul are nevoie de dragoste. Viata fara duiosie si fara iubire nu e decat un mecanism uscat, scartaitor si sfasietor

Daca relatia noastra s-a sfarsit, nu inseamna ca si sentimentele au murit...

Iubirea e un sarpe ce roade nencetat o inima de fata si una de baiat