| Barajag a întrebat:

Sunteti dependenti de ceva anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De episoadele tale.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De TPU, mai nou laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cei slabi si neincrezatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, de iubire... in toate formele ei. Apoi de internet si tot ce tine de calculatoare, de animalutele mele, de tigari si cafea. Am fost dependenta de Cola mult timp, dar de aprox. un an sunt "curata", macar de asta am scapat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de belea aici, o sa stau departe de voi pentru ca eu sint din ciocolata big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt dependenta de alcool, de barbati si de jocuri de noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA.cred ca raspunsul... e dependent de VIATA! de aici reies toate lucrurile bune sau rele...fiecare dupa pofta inimii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De intrebarile tale...

| Simon_7286 a răspuns:

De sex

| Claudiu_6708 a răspuns:

Sunt dependent de aer, fara el nu as putea trai.hee hee

| Alberto_3830 a răspuns:

Dependent de net...asta cu siguranta...eh si ar mai fi multe:X

| Tania_6628 a răspuns:

Dap de net love struck