| ScriptS3 a întrebat:

Talentul se gaseste, sau il cunosti si nu sti ca esti talentat la el?
Fundita!

7 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Te nasti cu talentul.

| drogh a răspuns:

Talentul meu l-am gasit foarte greu. M-am gandit la mai multe chestii si le-am incercat iar toate au dat gres si am observat ca nu as mai putea sa le practic vreodata ca sunt neindemanata la asa ceva. Pana cand, am fost obsedata dupa medicina.Asta este aspiratia mea. Nu stiam ca pot dar acum e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu talentul te nasti si de cele mai multe ori il descoperi cand esti un copil. Stii ca e talentul tau pentru ca la aia te pricepi si aia iti place sa faci, n-ai renunta pentru nimic in lume la el, e pasiunea ta.

| puscahoreangaion a răspuns:

Talentul inseamna un dar cu care unii se nasc!
de exemplu unii sunt nascuti pentru a fi actori, sportivi
dar daca tu te consideri a fi buna intr-un domeniu exceleaza si vei reusii!
ca alpinistu din reclama VODAFONE!

| Grigore666 a răspuns:

Talentul e o pasiune dar dacă vrei să îl găsești gândește-te la ce îți place sa faci cel mai mult de exemplu eu îs pasionat de magie am văzut o emisiune se numea Hipnoza jocurile mintii și ala o fost primul start și am zis ca trebuie sa fac și eu asa ceva.

| TheLegend1997 a răspuns:

Talentul la ceva se descopera cu timpul. Daca ai talent la cantat iti poti da e seama de cand esti foarte mic. daca te pune cineva sa canti.dar daca ai un talent mai rar care nu e asa cunoscut ca desenatul, cantatul sau altele vei afla in timp cand vei incerca mai multe lucruri. Acum depinde daca iti place sa dansezi poti invata si nu e un talent inascut, e unul pe care il inveti... daca iti place ceva si muncesti mai mult sa il poti realiza se poate numi tot talent. dar nu e unul pe care il aveai inainte ci unul muncit!
Sper ca te-am ajutat cu ceva happy

| RockLife99 a răspuns:

Daca te pricepi foarte bine la un lucru inseamna ca esti talentat, de axemplu : dans, cantat, pictura. etc. Dupa parerea mea talentul se gaseste. =^_^=