| DenisaNicoletaG a întrebat:

Te consideri un om frumos?

42 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe interior nu happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Cum asa mai?

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

De ce? Ce are interiorul?

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu aveam cum sa-mi dau seama, ai spus o fraza dintr-o bucata asa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu are.

| gemeni6226 a răspuns:

Desi cand eram tinara nu ma consideram o frumusete(dar nici urita)in timp am primit f.f.f.f.f.f.f.f multe commenturi de la sexul opus ca sunt mai mult decat ok si asta mereu m-a facut sa ma consider chiar daca nu o frumusete de pus pe coperta unei reviste dar una care arata destul de bine sa nu-i fie rusine sa iasa pe strada si niciunde.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Imposibil! Are el ceva frumos.

| DenisaNicoletaG explică (pentru gemeni6226):

Trebuie sa avem o părere buna despre noi.

| Drimmero a răspuns:

Depinde la ce te referi, ori la fizic ori la caracter.

Fizic: Sunt decent, arat ok, nu imi e rusine sa ies din casa cu mine.
Moral: Am momente si momente cand pot sa fiu un om foarte de treaba dar si momente imi apar interesul, dar de obicei sunt ok, imi place de mine.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Deci putem sa ne apropiem de tine ca nu ne mănânci. laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Vreau un anumit spatiu personal sa-mi fie pastrat, nu as accepta chiar pe oricine atat de aproape de mine.

| Dragosdoar a răspuns:

Pe fetele care le-am intrebat asta au spus ca sunt de nota 7-8, deci nu prea

| Sofer a răspuns:

Daca aveam multe femei pe langa mine ma consideram frumos. Dar nu-s.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Adica, ca oameni putem avea o conversație cu tine.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Dragosdoar):

Ba nu e asa, fiecare te vede într-un mod diferit, nu trebuie sa te iei după notele fetelor ăstora, sau te iei, dar suntem atâția pe lume, nu cred ca ai luat părerea de la fiecare.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Sofer):

Daca ai femei multe, ești frumos și dacă nu ai, ești urat?

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Depinde,poti fi bogat si sa fi urat si sa fie multe in jurul tau

| Dragosdoar a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Https://www.youtube.com/watch?v=mVYjbnia358
De aici incepi sa studiezi lucrurile incet cu incetul

| RAY a răspuns:

Nu ma consider nimic,las ca alti sa ma considere cum vor ei, nu poti cere unui om sa te placa, e ceva relativ, dar stiu ca nu sunt placut de sexul opus, ai doua posibilitati presisti in frustrari, complexe, ura =ceea ce nu e deloc sanatos sau te impaci cu realitatea simplu, accepti asta si asta e

| Raizing a răspuns:

Din naturalețea -vine- frumusețea -iar- naturalețea = 《frumoasa》love struck love struck

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Vrei spatiul tau personal si il invadezi pe al meu?batting eyelashes

| Dismally a răspuns:

Normal, macar eu sa ma consider frumos ca ceilalti nu se stie cum ma vad big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Exagerezi, nu invadez spatiul nimanui, nu sunt agasant cu absolut nicio fiinta si imi vad de treaba.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Cuminte esti tu.
Daca nu iti zambesc, repede intrii in defensiva. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Pot doar sa zic ca nu imi place sa ies in evidenta.

Mai mereu cu garda sus din 2 motive: orgoliu de aparat si sunt precaut cu oamenii.

| Yurisa a răspuns:

La suflet? Relativ da laughing
La fizic? Nu sunt cea mai frumoasa dar nici cea mai urata, as zice above average

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar doar cand dorm

| aXy99 a răspuns:

Nu ma pot pronunta, frumusetea este subiectiva.