| DenisaNicoletaG a întrebat:

Te consideri un om frumos?

42 răspunsuri:
| LupusDei1993 a răspuns:

Nu am idee. Pentru unii sunt, pentru altii nu. Totul e subiectiv in mare parte.

| DataScience a răspuns:

Ma consider un om

| Freya1 a răspuns:

Nu neaparat, ma consider o femeie normală si simpla.

| Frank51 a răspuns:

Defineste frumos.

| DarthNiger a răspuns:

Uneori ma consider exact opusul dar in mod normal ma consider normal, nici prea frumos nici prea urat.

| Frank51 a răspuns:

Aproape orice om este frumos, daca se intretine corespunzator, problema este ca majoritatea neglijeaza mult aspectele astea. Daca ai haine care nu stau bine pe tine, o tunsoare naspa, fata neingrijita, arati destul de rau. Un om care tine la corpul lui si la aspectul lui va arata mult mai bine in comparatie cu unul caruia nu ii pasa.

Desigur ca exista oameni care au fata simetrica si un jawline bine definit, si arata bine, dar aia cu siguranta se ingrijesc, nu isi bat joc de corpurile lor.

| Swetlly122 a răspuns:

Foarte frumos, și uneori asta e o povară.

| CleanHeart a răspuns:

Da, ma consider un om frumos atunci cand fac un bine, cand fac pe cineva sa zambeasca, cand admir tot cei minunat din lumea asta, pentru mine sunt de ajuns sa ma consider o fata frumoasa si norocoasa.

| Csander a răspuns:

Da.

| Ingognito a răspuns:

Sa zicem ok dupa parerea mea, doar sa nu ma vezi in poze ca parc a si mai urat apar smr rolling on the floor

| Theo94 a răspuns:

Arat ok.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Dismally):

Asa e happy