| DenisaNicoletaG a întrebat:

Te consideri un om frumos?

42 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ma consider nimic,las ca alti sa ma considere cum vor ei, nu poti cere unui om sa te placa, e ceva relativ, dar stiu ca nu sunt placut de sexul opus, ai doua posibilitati presisti in frustrari, complexe, ura =ceea ce nu e deloc sanatos sau te impaci cu realitatea simplu, accepti asta si asta e

| Drimmero a răspuns:

Depinde la ce te referi, ori la fizic ori la caracter.

Fizic: Sunt decent, arat ok, nu imi e rusine sa ies din casa cu mine.
Moral: Am momente si momente cand pot sa fiu un om foarte de treaba dar si momente imi apar interesul, dar de obicei sunt ok, imi place de mine.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Deci putem sa ne apropiem de tine ca nu ne mănânci. laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Vreau un anumit spatiu personal sa-mi fie pastrat, nu as accepta chiar pe oricine atat de aproape de mine.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Adica, ca oameni putem avea o conversație cu tine.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Vrei spatiul tau personal si il invadezi pe al meu?batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Exagerezi, nu invadez spatiul nimanui, nu sunt agasant cu absolut nicio fiinta si imi vad de treaba.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Cuminte esti tu.
Daca nu iti zambesc, repede intrii in defensiva. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Pot doar sa zic ca nu imi place sa ies in evidenta.

Mai mereu cu garda sus din 2 motive: orgoliu de aparat si sunt precaut cu oamenii.

| Freya1 a răspuns:

Nu neaparat, ma consider o femeie normală si simpla.

| Frank51 a răspuns:

Defineste frumos.

| Frank51 a răspuns:

Aproape orice om este frumos, daca se intretine corespunzator, problema este ca majoritatea neglijeaza mult aspectele astea. Daca ai haine care nu stau bine pe tine, o tunsoare naspa, fata neingrijita, arati destul de rau. Un om care tine la corpul lui si la aspectul lui va arata mult mai bine in comparatie cu unul caruia nu ii pasa.

Desigur ca exista oameni care au fata simetrica si un jawline bine definit, si arata bine, dar aia cu siguranta se ingrijesc, nu isi bat joc de corpurile lor.

| Sofer a răspuns:

Daca aveam multe femei pe langa mine ma consideram frumos. Dar nu-s.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Sofer):

Daca ai femei multe, ești frumos și dacă nu ai, ești urat?

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Depinde,poti fi bogat si sa fi urat si sa fie multe in jurul tau

| aXy99 a răspuns:

Nu ma pot pronunta, frumusetea este subiectiva.

| Dismally a răspuns:

Normal, macar eu sa ma consider frumos ca ceilalti nu se stie cum ma vad big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Desi cand eram tinara nu ma consideram o frumusete(dar nici urita)in timp am primit f.f.f.f.f.f.f.f multe commenturi de la sexul opus ca sunt mai mult decat ok si asta mereu m-a facut sa ma consider chiar daca nu o frumusete de pus pe coperta unei reviste dar una care arata destul de bine sa nu-i fie rusine sa iasa pe strada si niciunde.

| DenisaNicoletaG explică (pentru gemeni6226):

Trebuie sa avem o părere buna despre noi.

| Yurisa a răspuns:

La suflet? Relativ da laughing
La fizic? Nu sunt cea mai frumoasa dar nici cea mai urata, as zice above average

| CleanHeart a răspuns:

Da, ma consider un om frumos atunci cand fac un bine, cand fac pe cineva sa zambeasca, cand admir tot cei minunat din lumea asta, pentru mine sunt de ajuns sa ma consider o fata frumoasa si norocoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| DarthNiger a răspuns:

Uneori ma consider exact opusul dar in mod normal ma consider normal, nici prea frumos nici prea urat.

| Theo94 a răspuns:

Arat ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe interior nu happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

De ce? Ce are interiorul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu are.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Imposibil! Are el ceva frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar doar cand dorm

| Dragosdoar a răspuns:

Pe fetele care le-am intrebat asta au spus ca sunt de nota 7-8, deci nu prea

| DenisaNicoletaG explică (pentru Dragosdoar):

Ba nu e asa, fiecare te vede într-un mod diferit, nu trebuie sa te iei după notele fetelor ăstora, sau te iei, dar suntem atâția pe lume, nu cred ca ai luat părerea de la fiecare.

| Dragosdoar a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Https://www.youtube.com/watch?v=mVYjbnia358
De aici incepi sa studiezi lucrurile incet cu incetul

| LupusDei1993 a răspuns:

Nu am idee. Pentru unii sunt, pentru altii nu. Totul e subiectiv in mare parte.

| Csander a răspuns:

Da.

| Raizing a răspuns:

Din naturalețea -vine- frumusețea -iar- naturalețea = 《frumoasa》love struck love struck

| Swetlly122 a răspuns:

Foarte frumos, și uneori asta e o povară.

| DataScience a răspuns:

Ma consider un om

| Ingognito a răspuns:

Sa zicem ok dupa parerea mea, doar sa nu ma vezi in poze ca parc a si mai urat apar smr rolling on the floor