| Me_5216 a întrebat:

Ti-ar place sa devii faimos? argumenteaza

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Bunaaadevil
Nu, nu mi.ar placea sa fiu faimoasa, sa fiu urmarita si tot asa.
Prefer sa fiu o fata normala, sa fiu faimoasa in gasca mea, sa ma prieteni si asa mai departe.
Imi iubesc viata si nu as renunta la ea pentru faima.
pa pa!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să rămân în umbră.
Pa, pa.

| Malvina24 a răspuns:

Depinde. Faima are si parti bine dar si rele. Uneori poate mi-as dori sa stralucesc la lumina reflectoarelor, sa fiu urmarita de parparazzi alteori imi iubesc viata de om comun, linistit fara grija de maine, fara teama ca peste cateva zile voi aparea in nu stiu ce revista mondena intr-o ipostaza mai putin placuta! Deci, prin concluzie, prefer mai mult viata mea obisnuita decat faima. Tu ce preferi?

| RsDeea a răspuns:

Da, mi-ar placea dar daca as deveni faimos as renunta la libertate si la intimitate. Dar nu prea ti-ne de mine faima dar daca as vrea asa de mult si nu as putea obtine faima m-as gandi zilnic la cum ar fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur. Faima si implinirea, sunt considerate a fi esenta succesului real pe toate planurile. Trebuie sa ai o ambitie extrem de mare pentru a castiga aceasta recunoastere, iar mintea ta sa emane energii pozitive care sa atraga succesul.Atunci cand ai o reputatie de om onorabil, onest, persoana de incredere, loial, integru, demn, atunci se spune ca esti un om superior. Iar daca cineva duce vorba mai departe ca as avea asemenea calitati pentru care am devenit faimoasa, nu pot fi decat mandra.