| Ajay a întrebat:

Tineti cont de nutrienti, vitamine cand mancati sau mancati doar cat sa supravietuiti?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Câteodată da, câteodată nu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu am cateva principii: 1. Muncesc ca sa traiesc, nu traiesc ca sa muncesc. 2. Mananc ca sa traiesc, nu sa supravietuiesc. Aici intra si grija unei hraniri sanatoase. 3. Ascult pe toata lumea, dar fac ce consider eu ca e bine. 4. Decat sa lucru degeaba, mai bine stau degeaba. 5. Nu dori moartea sefului, fa-l sa si-o doreasca singur. (Ultimele doua sunt din poruncile lui Bula.)

| gemeni6226 a răspuns:

Mai tin cont dar nu se poate mereu. Daca iti refuzi placerea sa maninci si ceea ce iti place ca nu e sanatos cu timpul ajungi la depresie.Bineinteles poti sa iti alcatuiesti cu timpul un meniu sa fie gustos si ceea ce e sanatos dar nu exista ca mereu sa-ti refuzi si ceea ce te tenteaza si iti place.