Tipi cand te superi?

Tipi cand te superi?

Tipetele, plansetele si urletele pot fi elementele dupa care recunoastem adesea un om suparat.

 

Dar cum ar fi daca toti cei care au probleme cu controlatul reactiilor ar descoperi ca exista un instrument numai bun sa ii ajute sa se mai relaxeze un pic? “Vasul de urlat japonez”, dupa numele lui, e facut in asa fel incat sa se muleze peste conturul buzelor si sa absoarba toate tipetele. Ce se aude e doar o soapta care iese printr-o gaura de la baza, asa ca vecinii au scapat.

 

 

Poza e de aici.

 

V-ati cumpara asa ceva?

 

Alexandra - TPU

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tip doar dacă sunt nervoasă, dar dacă sunt cu adevărat supărată sau dezamăgită, mai bine zis, te tratez cu tăcere, mi-e aproape imposibil să vreau să vorbesc.

Dar e bun și vasul de urlat la casa omului. De ce nu?

| Dash a răspuns:

Nu tip. Dar mi-ar placea sa am un asemenea instrument.

| blueangel99 a răspuns:

Nu tip. Plang sad...
Dar e buna ideea.hee hee

| Bogdanux a răspuns:

Uneori, dupa care imi iau "jucariile" si plec. Apoi vin cu altele mai mari.

| WR104 a răspuns:

Un vas de urlat pentru cei care obisnuiesc sa arunce cu obiecte la nervi nu au inventat?
Nu ca as fi eu genul dar sunt multi care fac asta si oricum cred ca nu mi-as cumpara asa ceva nici daca mi-ar da bani sa-l iau acasa.
Pana gasesti vasul asta prin casa iti trec si nervii, uiti de ce te-ai suparat si o sa te enervezi ca nu il gasesti mai repede.
Cred ca este una dintre cele mai stupide inventii.

| NOname a răspuns (pentru WR104):

http://www.youtube.com/watch?v=8GijlLrzGCg
Părinții lui te-ar contrazice. :))

| WR104 a răspuns (pentru NOname):

Copilul asta nu are nevoie de un vas de urlat ci o camasa de forta. laughing

| NOname a răspuns (pentru WR104):

Aha. Și de un dop, eventual. Iar părinții de o metodă de contracepție mai bună, ca să nu-și răspândească genele urlătoare.

| Iulian03 a răspuns:

Nu.

| Anonima264 a răspuns:

Cand sunt suparata sufar in tacere, dar cand sunt nervoasa uneori mai tip.
Desi nu mias cumpara acest instrument!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu niciodata

| dragoilidia a răspuns:

Nu fac asta doar cand sunt cu adevarat nervoasa o fac.Deci am facut-o de 0 ori.O zi placuta!

| blueSky_3324 a răspuns:

Depinde cine ma supara,... o persoana apropiata mie ma supara mai greu si daca totusi reuseste, da tip, dar la cunoscutii din anturajul meu, nu prea reusesc sa ma supere.

| Slendăriț a răspuns:

Eu nu fiindca nu vreau sa par ca sunt handicapata sau nebuna.(Dar in sinea mea tip putin)