| Bianchxoxo a întrebat:

Știu că e off topic însă am încredere că nu sunt hateri pe aici cu privire la ce voi avea eu de întrebat. Am de prezentat o campanie antidiscriminatorie pentru. facultate în 2 săptămâni și nu știu ce titlu să îi pun. Tema aleasă de mine este discriminarea copiilor defavorizați social din mediul rural. Grupul țintă este format din câțiva asistenți sociali profesioniști și 10 copii, mai exact dintr-un centru after school. Chiar mă gândesc ce nume este potrivit pentru această temă, astfel încât să atragă publicul, adică opinia publică. Campania se desfășoară atât în cadrul centrului cât și în afara acestuia, adică campanie stradală.
( Împărțiri pliante) Și am îndrăznit să vă cer ajutorul vouă. Asta dacă nu aruncați cu banane în mine zicând că aici e un grup pt.altele, deși am văzut postări unde chiar aveai de ce să "heitărești"metaforic vorbind. Așa că sunt pregătită să-mi iau niște șuturi, injurii ce vreți voi pentru că e o cauză nobilă totuși să informezi opinia publică că și acești copii sunt tot oameni( în afara faptului că este un proiect) dar fără posibilități și vina nu este a lor. Mulțumesc și again. sorry pentru. off topic! O zi faină să aveți!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Așa că sunt pregătită să-mi iau niște șuturi, injurii ce vreți voi pentru că e o cauză nobilă totuși să informezi opinia publică..."
Te înţeleg.

Eu aş pune acestei campanii titlu de "Pământeni", astfel deschizând portiţa şi spre alte categorii de fiinţe discriminate.

| T0T a răspuns:

Huăăă, nașpa, e grup pentru altele. Arde-te-ar focu'.

| NotMyFault a răspuns:

Nu sunt hater, dar cred ca ai uitat sa întrebi "ce aveai de întrebat".