| Barajag a întrebat:

Toate ca toate, femeile se tem:de celulita, hartuire sexuala,, etc.acum vine intrebarea, barbati voi de ce va temeti cel mai mult?big grin

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

De femeile mai inteligente ca eiwinking

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa nu ma trezesc ca femeia e Noemi

| Flav a răspuns:

Sau Naomi cum o chema...cred c-as face infarct, asta da temere

| Barajag explică:

Un barbat intotdeauna viseaza la o femeie frumoasa si desteapta, teama ca ea sa fie mai desteapta sau ca o va pierde, ii face sa evite o astfel de relatie, felul in care arata un barbat il va face sa se teama precum femeile, de aceea, barbatii se uita mai des in oglindabig grin...si inca o temere de-a lor e aceea ca nu sunt siguri pe responsabilitatea de a face o femeie fericitabatting eyelashes...@grim:o femeie daca stie sa se faca apreciata si iubita, chiar daca, e ea mai inteligenta decat el, nu va avea ocazia sa ramana singurahappy

| Barajag explică:

@flav:vrabia malai viseazarolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

De responsabilitate!

| inna a răspuns:

Sa nu-l paraseasca sau insele nevasta cu altul mai tanar.

| hashe86 a răspuns:

Poi tu de ce crezi?!
se tem sa nu i lase "johnny" cand au mai mare nevoiewinking

| Mya a răspuns:

Sa nu cheleasca si de impotenta! cel putin de teama asta am auzit mai des... laughing

| selef a răspuns:

De pensia alimentara.

| Irina a răspuns:

De medici, nu ar merge la un control/consultatie nici sa-i tai. si de responsabilitati.

| tukhey23 a răspuns:

Crissu:eu care credeam, ca femeile se daruie 100% barbatului iubit si face tot pentru. el
Eu cred ca barbati se tem de:pierderea barbatieihee hee

| FearNoEvil a răspuns:

De esecuri (de orice fel) si de singuratate. Cel putin in cazul meu.

| Wtf9000 a răspuns:

Nici nu ar fi prea indicat ca femeia sa fie mai inteligenta. Are toate sansele sa ramana singura. laughing

| Paula a răspuns:

@ ursulika... si moare de foame. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostata, supermaket, copii, lipsa tehnologiei, lipsa persoanelor de sex opus dintr-un bar, femeile care vor sa coduca, femeile care conduc(orice), manelisti convertiti la rockeri, guvernul boc etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mlm-noi chiar nu ne temem de ele, deoarece sunt destul de putine, si este greu sa gasim noi una. iar cine a gasit-o, este cel mai fericit, asta pentru ca acea femeie este foarte inteligenta si stie sa-l faca fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De femeia care te aprinde si te lasa balta. Ti-am povestit eu cum stau lucrurile si e chiar sadicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, dar la fel de bine poti sa o aprinzi si tu si sa o lasi asa. diferenta este ca ele au mai mult sange rece, si de aceea o fac mai des. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi este frica sa nu ma imbolnavesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-iti tin pumnii. sper sa te trezesti intr-o zi alaturi de ea/el. rolling on the floor rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îți spun eu de ce le este teamă cel mai mult: de injecții și femei mult mai deștepte decât ei.
Pa, pa.