| Flav a întrebat:

Tocmai am venit de la un spectacol din statiunea Eforie. Printre bune si rele ( am asistat sa vad ca pana si Maria Dragomiroiu face playback, comercialitatile Lorenei, vocile impresionante ale trupei Autentic, Mirabela Dauer m-a dezamagit teribil, maiestria lui Jean Paler ), cel mai mult mi-au placut vescinii si inconfundabilii Cornel Palade si Romica Tociu. Am ras cu lacrimi la numarul lor si au creat o atmosfera fantastica. Stateam si ma intrebam de cand n-am mai asistat la un asemenea show valoros.
Va intreb pe voi : cand ati asistat ultima data la un spectacol de comedie ce v-a impresionat, unde, si Mai Ales ma intereseaza cine l-a oferit. Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Flav explică:

Fiindca a venit, a cantat 2 melodii ieftine si a facut playback la ambele. Numarul ei n-a tinut nici macar 10 minute. Iar eu chiar o respectam, simpatizam ca artist. Consider un artist care se respecta cel care canta live. Parea obosita, cred ca venise de la alt concert de pe litoral.

| hândel a răspuns:

Nu-mi place comedia pe care o presteaza Cornel & Romica, e saraca, deloc genul meu. Ma feresc de astfel de manifestari. Daca vreau comedie, ma uit la un film bun de comedie. Ma bucur ca te-ai distrat aici. Sper sa pleci cu amintiri frumoase din Ct. Vacanta, si-n special, de vreme frumoasa sa ai parte Flav.winking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cel mai impresionant show a fost cel care l-a dat un fost pentru mine. A cantat toata noaptea la chitara si compunea versurile pe lor. day dreaming

| Misterious a răspuns:

Pai ultima oara am ras cel mai mult la Festivalul National de Teatru ce se tine la Brasov, la o piesa cu Florin Calinescu :"O zi din viata lui Nicolae Ceausescu" bineinteles ca stimatul domn precizat mai sus l-a interpretat pe tovarasu' laughing a fost fascinant cum putea sa vorbeasca rrrrr-ait la fel ca tovarasu laughing si gesturile pe care le facea cu Stimata nevasta Lenuta dupa cum o striga el. fascinant mai ales ca toata actiunea a pornit de cand era tovarasu' cismar ...Foarte fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dar de Doru Octavian Dumitru ati auzit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubeam fotbalul enorm, adica si jucam si ma duceam pe stadion pina cind a jucat Otelul cu Dinamo pe stadionul Dunarea.Era pe vremea cind vroiau sa-l scoata pe Camatarul Cu cele mai multe goluri sa i se acorde gheata de aur.Iti dai seama cespectacol a fost.Iti dai seama cit am ris de faptul de cita timpenie era in cei citeva mii de oameni de ne dadeau teatrul ala? Ajungea mingea pina in poarta Otelului si nu inscria nimeni.Il asteptau pe Camatarul.Atit am ris ca n-am mai calcat pe stadion la nici un meci, de frica sa nu fac infarct de atita ris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa te intreb ceva. De ce te-a dezamagit Mirabela Dauer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru raspuns Flav. Am intrebat pentru ca mie imi place foarte mult cum canta si are si niste melodii tare frumoase. Mi-ar parea rau sa nu isi tina "rangul" asa cum o facea inainte.