| Alexurukay a întrebat:

Tocmai mi-am instalat the sims 3 si am incercat sa instalez si the sims 3 late night. toate bune cu instalarea, dar cand intru in joc imi zice asa :unable to start game service initialization failed (0x0175dcbb). ce sa fac sa mearga? a da si la fel si cu the sims 3 world adventures. cum sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| chrystyan21 a răspuns:

Probabil ca variantele care nu-ti merg tie sunt ceva mai recente pe care placa de baza a pc-ului tau nu le suporta. Nu stiu sigur, dar e o parere si daca e asa schimba pc-ul, ca sa rezolvi problema.