| denisukkadulck a întrebat:

Ce sa fac am nevoie urgenta de ajutor mi-am instalat sims 3 si am si toate pachurile problema este cand il deschid imi arata " unable to start game. Service initialization failed (0x0175dcbb)' ofer funda celui care imi rezolva problema app. cat mai repede va rog mulumesc!

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Dezinstaleaza-ti Sims-ul si toate Expansion Pack-urile, reinstaleaza Sims 3 normal, incearca-l si dupa aceea instaleaza cate un Expansion Pack pe rand, nu toate odata.

| denisukkadulck explică (pentru OctaLoL):

Mersi mult de ajutor

| denisukkadulck explică:

Mersi mut dar asa dori daca poti sa imi trimiti un link
multumesc