| Maria_8157 a întrebat:

Top 5 licee Galati! Funda:*.

10 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

@Alexandru
Liceul Sportiv e al 5-lea? I don`t think so.

| ParanoidKidu a răspuns:

1.Liceul CNVA
2.Liceul Alexandru Ioan Cuza
3.Liceul Pedagogic "Costache Negri"
4.Liceul LMK
5.Liceul Sportiv

| Bernoullie a răspuns:

Ios la cuza mate info happy

| dopp a răspuns:

Eu sunt la Racovitza`happy
si Alexandru... LPS pe 5 neverhappy

1.Colegiul National Vasile Alecsandri
2.Liceul Pedagogic Costache Negri
3.Colegiul National Mihail Kogalniceanu
4.Liceul Emil Racovita
5.Colegiul National Alexandru Ioan Cuza
winking

| Solothar a răspuns:

1-LVA
2-LMK
3-Cuza
4-Dunarea
5(nu mai are importanta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm poti fi sigura ca CNVA este pe primul loc. apoi dupa parerea mea este Pedagogic. anul acesta s-au intrat cu medii foarte mari. urmeaza CNAIC [cuza, unde momentan eu sunt.] cum sa uit de lmk, un liceu bun, cu rezultate relativ bune, dar nu prea se invata. pe ultimul loc se afla racovita. daca ar avea mai multe profile, sunt sigura ca ar fi mai bun decat CNVA. aici chiar inveti, in special biologie si chimie:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. ce mama naibii e asa de greu? un liceu BUN nu inseamna un liceu la care s-a intrat cu medie mare, multi mi-au zis ca la CNVA intri greu, dar te mentii usor. nu zic ca nu-s copii buni! nu sariti!
si in mod cert, Cuza e printre primele, colegiile nationale sunt toate bune, insa candva-ul intinde prea mult cu "prestigiul". in rest la toate se invata pe bune. chiar daca s-a intrat cu 8.17 sau 9.72 chatterbox.nu poti sa stii cum nota profesoru'. d'oh!

| N_9535 a răspuns:

laughing) la lmk nu se invata? laughing)) cred ca glumesti. eu sunt la lmk si iti zic ca abia de am timp sa dorm 3 ore pe noaptewinking teme la greu de invatat nu mai zic...

| ema782012 a răspuns:

1cnva,2cnmk,3cncn,4cnaic,5ler

| shinya a răspuns:

Ce liceu sa aleg intre lva si cuza? vreau profilul mate -info intensiv engleza si numai cele doua licee au acest profil. Unde se face cu adevarat carte?