| Hwisg a întrebat:

Tot ma suna un numar din Africa Mozambic care incepe cu +258 e taxa?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Foarte probabil. Nu ii raspunde, nu il suna inapoi.

| BadAngel3 a răspuns:

Nu raspune si nici nu suna inapoi. Am auzit ca e ceva teapa.

| Andreeush a răspuns:

E teapa! Te suna din alte tari, de cele multe ori iti da un apel scurt incat nu ai timp sa raspunzi in speranta ca vei suna tu inapoi iar atunci tu vei fi taxata aspru la apelul efectuat. Asta a patit sora mea, ea nu a raspuns niciodata dar timp de vreo trei saptamani o sunau des din mai multe tari din Africa, Asia uneori si din America. Din cate am inteles majoritatea care dau de problema asta sunt cei care au cartela pe abonament. Eu iti sugerez sa nu raspunzi si nici sa suni inapoi. Nu raspunde la numere straine din alte tari daca stii ca nu ai rude pe acolo.