| Razvan1lol a întrebat:

Buna seara.
De ieri tot primsesc apeluri din Mozambic nu stiu ce Doamne...
Si toate apleurile sunt diferite si degeaba blochez un numar, ca ma suna cu altul. Nu pot bloca intr-un fel sa nu primesc apeluri dintr-o tara anume sau ceva de genul? E foarte enervant. Imi da doar bip-uri. Nici nu stiu ce intentii au dar nici nu vreau sa stiu, idei? Multumesc

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

N-ai ce face, numai nu raspunde ca te pune la plata, asta e si scopul.

| FaraNumePls a răspuns:

Pe mine ma sunau africani laughing m-au sunat vreo 2 zile si dupa s-au oprit. Ai rabdare

| Rotazi a răspuns:

O varianta, daca iti convine, ar fi sa blochezi toate numerele care nu apar in agenda ta. Nu toate telefoanele au asta, dar exista aplicatii pentru asta. Cel putin pentru un timp, pana se plictisesc sau vad ca apelurile sunt respinse.

| Lule a răspuns:

Doar de acolo ai primesti? Eu primesc din toate tarile posibilelaughing). Oricum sa nu raspunzi. Nu cred ca merge sa fie blocate

| Andrei12z a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la Orange, Vodafone sau ori ce alta retea pe care esti si sa-i zici ce problema ai. Sper ca te-am ajutat