regis
| regis a întrebat:

Tot vad aici o gramada de intrebari de pe Gustos.ro. Pana acum eu am retinut doar intrebari de genul "pot pune mere in loc de prune?", "daca pun mai mult zahar se intampla ceva?", "cum se presara sarea peste compozitie?" etc.
A gasit cineva pana acum macar o tema interesanta pornita de pe acest site? In afara de cea cu curatarea burtii, se subintelege...

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intrebarile sunt puse de userii de pe "gustos. ro", se refera la o reteta anume pe care nu o inteleg sau nu o citesc pana la capat.La fel ca pe site-ul nostru unii useri sunt copii sau adolescenti.

3 răspunsuri:
| onofrei89 a răspuns:

E adevarat unele intrebari chiar sunt penibile(cu sarea, burta etc:-J? dar recunosc ca sunt destule intrebari interesantewinking

| Jupiter a răspuns:

Cred ca intrebarile respective sunt doar pentru reclama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnee... eu am retinuto pe aia cu curatatu burtii, si nu am vrut sa o retin laughing, va rog luatio de la intrebari fara raspunsur! va implor...
Nu cred, dar nah, au si ei nevoie de ajutor in bucatarie, mai ales daca sunt tralentati la gatit ca mine...
Mult succes happy