| RalucutzaFarmer a întrebat:

TPU am o colega foarte rea si dusmanoasa la scoala din greseala am dat peste ea si a inceput sa ma injure. Ce sa fac sa nu se mai poarte asa?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Evito! Indiferenta e cel mai bun lucru care-l poti face in privinta ei! Nu te coborâ la nivelul ei, nu se merita tu fii aceeasi fata deosebita! Cu timpul rautatea din ea o va marginaliza de toti ceilalti si atunci va vedea ce ianseamna sa ai un suflet negru! Multa bafta!

1 răspuns:
| Clarissaaz a răspuns:

Fata da-o naibi pe Ana ca nu ea trebuie sa iti fie sefa daca vreo data mai da si ea peste tine incepi si tu sa o injuri cum face si ea si daca cumva va luati la bataie...o chemi pe prietena ta Cristina sa te ajute sa rezolvati. Sper ca ti-am putut fi de ajutor cu totul ca nu mi-ai dat mie fundita.