| VooDau a întrebat:

TPU, am o mare problema, mi-am blocat telefonul cu model pe ecran si imi cerea contul de gmail, nu mergea si un prieten mi-a zis ca poate e din cauza ca nu am net, mi-a dat cartela lui de Orange cu net nu a mers si nu stiu ce s-a intamplat si cartela lui e tot la mine in telefon si cartela mea, este ori la el ori la scoala, la scoale sunt o gramada de lucruri rele care s-ar putea intampla sa o ia altii sau femeile de servici si daca este la el, as vrea sa il sun sa ii spun sa vorbeasca doar in Cosmote, dar cand incerc sa ma sun pe numarul meu si imi da casuta vocala.
Ce as putea sa fac? Cu telefonul nu este o problema, il duc la decodat...

1 răspuns:
| Matei_Matei_1990 a răspuns:

In caz de aveai abonament opreste-l in caz de era reincarcabil nu e neaparat o problema