| Meme10Meme a întrebat:

TPU e un site mort? Stiu ca anii lui de glorie au fost in 2011-2016.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde știi? Ai cont de o lună. Dacă moare, moare din cauza celor ca tine care fac spam cu 10 întrebări pe zi, dintre care jumate sunt stupide și restul se repetă.

8 răspunsuri:
| acrobatic1 a răspuns:

1site: n-are "cum" sa moara. Cine-l controlează, la omorat...

| mastadont a răspuns:

Ba chiar e foarte viu, printre cele mai active site-ui pe care le cunosc.

| Meme10Meme explică (pentru mastadont):

Da,dar nu mai e ce era. Inainte vedeai intrebari mult mai relevante.

| mastadont a răspuns (pentru Meme10Meme):

Posibil. Deși știam de site doar mult mai târziu am decis să-mi fac și eu un cont.

| Meme10Meme explică (pentru mastadont):

Eu il stiu de ani intregi. Mi-am facut cont abia acum totusi.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Da,foarte inteligent raspuns. Eu stiu de site-ul asta de ani intregi, deci cred ca pot vorbi despre faptul ca e cam mort. Intrebari tampite? De ce sunt tampite? Ale tale cum sunt?

| Fatamuntilor a răspuns:

Au fost si perioade mai bune

| Ofiintă a răspuns (pentru Meme10Meme):

"Ai cont de o lună.", il am eu de 11 ani si îti dau dreptate.