| Eroare404 a întrebat:

TPU este un fel de facebook al Romaniei fara poze si clipuri.Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici pe departe. Facebook este site de socializare pe cand TPU este site de ajutor reciproc. Poate nu stii la ce se refera numele site-ului.

| RAY a răspuns:

TPU inseamna a ajuta pe cineva, fb inseamna doar a socializa atat, si de adauga poze in care sa te minunezi cat de frumos/a esti tu si dusmani cat de urati sunt ei

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar nu. TPU este un site de ajutor reciproc...iar facebook-ul e un site de socializare.

| Drimmero a răspuns:

Daca TPU era precum facebook-ul, vedeam avatarele fetelor pline de poze cu boturi, iar baieti(unii) mai mult feminizati, cu ''botic'' si eirolling on the floor). Nici intr-un caz nu are nicio legatura TPU cu facebook. Aici este ajutor reciproc, in timp ce acolo este doar socializare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eroare, e adevarat ca poti socializa si aici, dar acest site suna despre altceva.