| marianamay a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care are 1000 de like-uri la poze si multe comentarii pe facebook?

4 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Este o fata foarte populara sau ii genul ala care sa cerseasca like-uri in prostie, sunt o gramada.

| Marselina a răspuns:

Fata ori nu este imbracata in poze ori creseste likurile exista niste cluburi pe care pui o poza si lumea iti da like la ea dar cere si ceva in schimb sper ca te-am ajutat! :*

| Cateweline a răspuns:

Eu cred ca da like la poze de la prieteni si comm si dupa aia primeste inapoi sau e populara si le place de ea

| Ade44 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca nu are haine laughing, sau e o tipa dinaia fara viata care sta toata ziua in casa sa dea likeuri altor oameni in prostie doar ca sa primesca si ea inapoi, sunt fete frumoase si fara 1000 de likeuri daca stai bine sa te gandesti tipele cu multe likeuri in realitate arata groaznic laughing