| astertix09 a întrebat:

TPU mai are admin(i)? O mica lecturare a unor intrebari si puteti vedea ca sunt persoane care il folosesc ca pe un avizier al unor produse, servicii si altele. Nu ar fi nimic daca ar fi raspunsuri utile la anumite intrebari, dar... unele intrebari sunt cusute cu ata alba

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Poti sa raportezi acele intrebari! Da mai sunt admini.
Ai dreptate... Se pun multe chestii pe site care mai scapa uneori.

| Gabry a răspuns:

Da, TPU are admini.Acele intrebari care nu corespund cu specificul site-ului mai devreme sau mai tarziu vor fi sterse!

| antonius74 a răspuns:

Da, TPU mai are admin(i). Si mai devreme au fost o tona de intrebari prostesti cu privire la retete de pe gustos.ro si au fost sterge ulteriorwinking
doar cele chiar absurde sunt sterge la primul filtru, restul pe urma cand sunt deja postatewinking

| Raul a răspuns:

Da are admini...moderatori mai exact...adica au optiunea moderare de continutlaughing...si sunt unii,, moderatori,, care dau accepta intrebare/rasp. ca sa nu zica, ca nu au dat (cacofonie intentionata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bag seama ca siteul are sa cada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de ceva vreme nu mai are admini.