| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu ai dorinte care nu ti s-au indeplinit? Inca mai crezi ca se vor indeplini sau ai renuntat sa mai crezi in indeplinirea lor?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa zicem ca da

| T0T a răspuns:

Dacă aș renunța să cred în întregime că se vor îndeplini atunci aș trăi degeaba.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Tot ce mi-am dorit s-a si indeplinit.

| Dumbi a răspuns:

Sa speram ca mi se vor deplini…

| ălkjmhgf a răspuns:

Da. Într-o oarecare măsură încă sper că aș putea să le îndeplinesc.

| NotMyFault a răspuns:

Da si nu.

| chifteluțaqt a răspuns:

Da, am multe, la unele am renunțat să mai cred, dar consider că, cu o voință bine pusă la punct, poți reuși aproape orice îți propui. Din nefericire eu n-am așa o voință