| SilentRain a întrebat:

Tu ai un prieten bun?
Unde v-ați cunoscut?
De cat timp va cunoașteți?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe scurt:
1. cel mai 'vechi', mi-e vecin de bloc. Ne-am cunoscut in fata blocului, la 6-7 ani, ne jucam cu masinute in noroi. Asta se intampla in anul 2000.
2. in 2010 eram la karting cu prietenul 1, a aparut si asta pe acolo, se dadea mare vedeta, ne-am certat usor, nu il suportam, pe urma am umblat putin in gasca cu el; dupa cateva luni, o fata ne-a prostit pe amandoi, si facandu-i ei zile fripte, ne-am imprietenit serios.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
La scoala.
9 ani.

| Emma30555 a răspuns:

Din facultate am ramas cu doua bune prietene apoi o a treia din cercul de prieteni, sunt deja 10 ani