| MrThalium a întrebat:

Ziceti. mi care este cel mai bun prieten al vostru de cat timp va cunoasteti si de ce va. ti certat...De ce sunteti prieteni si alte detalii... cea mai frumoasa poveste primeste funda si vott:*

Răspuns Câştigător
| NoGames a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea este vecina mea. este c-o clasa mai mare decat mine, dar ne intelegem bine. cred c-o cunosc de cand ma stiu, de fapt nu prea ai cu cine sa stai pe aici. de cand eram mici stateam pana seara impreuna, iar acum nu trece saptamana fara sa ne intalmin la un film. dar desigur, mereu exista si parti rele. vara trecuta cred ca ne certam mai mereu, stateam despartite vreo 2 zile si apoi ne impacam. asta pana cand ne-am hotarat sa nu ne mai enervam din orice nimic, chiar nu merita sa stai singur.in prezent stam foarte mult impreuna chiar daca mai avem niste contraziceri in unele privinte. ce ar fi lumea daca toti am fi la fel?!

3 răspunsuri:
| NoGames a răspuns:

Am si eu o intrebare doar pentru tine. Mi-ai dat funda doar fiindca n-a mai raspuns altcineva?!

| MrThalium explică:

Nu pentru ca asa ne certam si eu cu prietenul meu cel mai bun

| silvik_7143 a răspuns:

Imi place mult povestea ta... miki...^_^laughing si la mine e la fel laughing