| p3dro5 a întrebat:

De cat timp este nevoie ca dupa ce cunoasteti un prieten sa incepeti sa aveti relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut relatii sexuale cu prietenii pana acum si ii cunosc cam de 15 ani. In schimb am avut relatii sexuale cu femei si fete. Poate nu sunt normal!

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De tot atat timp cat e nevoie ca prietenul respectiv sa devina omul iubit.
Altfel, ar fi vorba doar de friends with benefits.

| shadow72 a răspuns:

Cateodata masori in zile, luni, ani, alteori in pahare de bautura. poti sa faci sex si dupa o seara

| Emilian65 a răspuns:

Faceti sex, atunci cand sunteti amandoi pregatiti.

| sofisis a răspuns:

Asta e o tampenie. Nu exista nici o regula. Sunt relatii care incep dupa o noapte de betie la un party, relatii care incep strict cu sex o perioada si dezvolta sentimente pe parcurs, relatii in care astepti cu lunile sau cu anii si relatii in care se intampla dupa prima intalnire.
Depinde de fiecare om in parte.

| oprescudorin11 a răspuns:

Din experienta mea, care nu e desigur lege, pot spune ca daca ai avea nevoie de timp, sigur nu are rost! Dar asa gandesc eu. Nici nu te-as sfatui sa o cunosti vreo 70 de ani, ca sigur n-o sa-ti mai arda.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Depinde de fiecare persoana

| p3dro5 explică (pentru BlackEyedGirl):

De ex. la tine de cat timp a fost nevoie?

| SorinTudor a răspuns:

Depinde de fiecare, poti avea relatii sexuale din prima seara sau dupa un an laughing

| slenderica a răspuns:

Cam 30 de minute.

| ClauditaSmile a răspuns:

Depinde de fiecare de relatia lui.

| UltraLex a răspuns:

Ori cand doresti nu cred ca iti poate raspunde cineva mai bine decat tine la aceasta intrebare