| Fallen1Angel a întrebat:

Tu ce simti ca trebuie sa faci cu viata ta? vreau cele mai sincere raspunsuri
http://www.youtube.com/watch?v=HIDaBTdXRLI&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| aLxmy a răspuns:

Ce sa fac cu viata mea.sa-i dau foclaughing). in ziua de azi greu mai traiesti

1 răspuns:
| Helvete a răspuns:

Destul de multe, dar nu am scopuri marete, fiindca nu ma reprezinta. Vreau sa scap de persoanele cu care sunt nevoit sa stau destul de mult timp dintr-un an si pe care nu le suport, din cauza felului lor de a fi(nu parinti, ma refer la colegi). Dupa asta, vreau sa fac o facultate. Apoi sa imi gasesc ceva de lucru in domeniu, neaparat ceva care sa imi placa, fiindca nu fac nimic impotriva vointei mele. Eventual ceva particular, unde pot sa imifac eu niste reguli. Vreau cat mai putine responsabilitati, fiindca sunt cam iresponsabil si imi place sa fac ce vreau. Si vreau sa ma casatoresc tarziu, fiindca mi se pare deprimant. Si mi-as dori sa raman acelasi eu pana mor. Cu acelasi mod de a privi lucrurile si cu acelasi mod de a gandi. Cam asta ar fi... Acum depinde.