| cerculetezburatoare a întrebat:

Tu cum iti icarci bateriile dupa o zi obositoare?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. De obicei, seara. Caut un loc in care pot vedea cerul. I-mi caut steaua mea. si incerc sa fac legatura cu ea. In acest fel, reusesc sa ma descarc de energia negativa acumulata in cursul zilei, si ma incarc cu energie pozitiva. Dupa, caut un copac iar prin atingerea lui, caut sa-i iau atata cat pot energia. Eu in acest fel, una dintre ele, i-mi incarc bateriile. Pa

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca ai avea si tu un i-Pod de oferit (cum a facut Raluca), poate ti-as raspunde. oh go on rolling on the floorwinking

Glumesc. big grin oh go on
TPU-ul este cel mai bun incarcator pentru mine! peace sign big hug thumbs up

| Dan a răspuns:

Un somn dulce, apoi pe TPU! Noroc!

| Georgiiiii a răspuns:

Ma culc...si beau un suc natural de fructebig grin

| AnaMaria42312 a răspuns:

Un dus repede si un masaj a la mama laughing

| kammy_7511 a răspuns:

Un pic de tv, sh poate si o plimbare cu cineva...nu stiu depinde de situatie