| Labyrinth a întrebat:

Tu discriminezi? De ce?

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu cred ca discriminez atunci cand imi exprim propria parere.

| Mangustă a răspuns:

Desigur ca nu si iti zic si de ce...doar cateva minute sa vad cum fac cu planurilea alea in care Franta ne primeste toate ciorile.

| RamcolL a răspuns:

Nu sunt inca atat de complexat.

| KristalPop a răspuns:

Da, discriminez numai şi doar persoanele ce merită a fi discriminate în cadrul unei societăţii, într-o continuă schimbare şi transformare pe plan politic, economic cât şi social.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Discriminez pentru că, uneori, în unele cazuri, simt că asta trebuie să fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata, nu as avea de ce.

| MegaMoartea a răspuns:

Nu discriminez doar imi spun parerea.